Záruba J. – Dufek M., Cichra L., Gehr Zb., Horák L., Knápek J. (62min.Hošek P.),

Herůfek M., Štika M., Herzán St. (85min.Zálešák J.), Kadlec K., Němec P. (87min. Kubík T.)

Náhradníci: Zálešák J., Kubík T., Hošek P.

82 min. Petr Hošek

85 min. Matěj Štika

ŽK:

Zbyněk Gehr

Po výborně sehraném hodovém utkání, kluci zajížděli do Drnholce, kteří se s tím také nepářou, hrají důrazně, někdy až zákeřně. Ani v tomto utkání nehráli jinak. Zákeřně zrovna ne, ale byli důrazní a v průběhu celého zápasu byli hladovější po vítězství. Ale začátek utkání mohl všechno rozhodnout, již ve 2 min. byl v šestnáctce faulován Kamil Kadlec, ale rozhodčí zůstal v klidu. Protože penaltu nezapískal, ze šance nebylo nic a výsledek byl otevřený až do konce. Dnešní utkání žádné krásy nepobralo, kombinace, především z naší strany, vázla, mezihra neexistovala. Brankových šancí z naší strany bylo jak šafránu, domácí se dostávali na dostřel naší brány a do brankových příležitostí především po našich chybách. A to, že poločas skončil 0:0, bylo výsledkem nemohoucnosti domácích hráčů. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu, domácí chtěli rozhodnout, ale dalekonosné nepříjemné střely chytil Jakub Záruba. A v 70 min., po samostatném nájezdu tří domácích hráčů na branku, se sami vystavili do ofsajdu. Pokud by domácí vedli 1:0, asi by se nám výsledek těžko obracel. Ale nevedli, od té chvíle se kluci začali více prosazovat a v poslední desetiminutovce rozhodli o vítězství. Nejprve v 82 min. po centru Petr Němce z pravé strany dorazil míč z těžkého úhlu do branky Petr Hošek, 0:1, v 85 min. se Kamil Kadlec uvolnil na hranici velkého vápna u lajny, našel volného Matěje Štiku a ten se střelou k tyči nemýlil, 0:2. Domácí už na zvrat neměli a tak nám vítězství spadlo do klína. Utkání se nikomu z hráčů nepovedlo (rozhodčí taky zrovna nebyl ve formě), ale body se počítají. Ovšem dnešní výkon proti příštímu soupeři z Moravské Nové Vsi určitě stačit nebude.