Záruba J. – Hošek P., Dufek M., Cichra L. (75min.Kubík T.), Horák L., Zálešák R.,
Herzán St., Gehr Zb., Knápek J. (75min.Kubík T.), Kadlec K., Němec P.
Náhradníci: Zálešák J., Kubík T., Zálešák V., Bařina O.
Góly:

ŽK: –

Ve druhém kole kluci zajížděli do Novosedel. Zatím ještě bez Michala Herůfka a tentokrát i bez Jirky Kubíka, jehož zradilo koleno. Po prvním nevydařeném kole chtěli oddčinit nevýrazný výkon. Částečně se jim to povedlo, ale bez bodového efektu. Ze začátku jsme byli aktivnější a již v 5 min. se Kamil Kadlec po přihrávce Petra Němce ocitl sám na na hranici penalty. Míč se mu ale svezl po kopačce a bylo po šanci. Další průběh zápasu byl víceméně vyrovnaný, hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Ve 30 min. krásně po levé straně zatáhl míč Jenda Knápek, předložil míč Kamilovi Kadlecovi před branku, Kamil sice trefil míč z jedné, ale bohužel těsně vedle branky. Domácí si v prvním poločase žádnou velkou šanci nevypracovali, ale ke vstřelení gólu jim stačila jedna standartní situace ze 43 min. a domácí útočník po centru trefil hlavou míč k tyči, 1:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili odhodlaně, měli jsme i převahu, ale bez gólového vyjádření. A když domácí po našem zaváhání zvýšili v 60 min. na 2:0, nezbývalo nic jiného, než otevřít hru. V 75 min. nastoupil na hřiště Tadeáš Kubík a během pěti minut připravil z pravé strany dvě gólové situace. Nejprve se uvolnil na pravé hranici šestnáctky a jeho centr směřoval na hlavu Kamila Kadlece, ale i tentokrát to Kamilovi nevyšlo. A když nevyšel ani druhý centr z Tadeášovi kopačky a Staňa Herzán dorážkou netrefil branku, bylo jasné, že body si dnes neodvezeme. Je to škoda, soupeř byl k poražení a zápasu by asi nejvíc slušela remíza. Ale nedá se nic dělat. Je potřeba se ve hře zklidnit, Jakub Záruba přestane nesmyslně pokřikovat na spoluhráče, obrana bude pokrývat lépe útočníky a bude dávat víc balónů přes střed hřiště, jinak je tam Zbyněk Gehr zbytečný. Útočníci začnou proměňovat své šance a to by v tom byl čert, aby už nějaké body nezůstaly na Vrbici. Takže kluci hlavu vzhůru a na hodový zápas se pořádně připravte. Se soupeřem z Přibic to nebude žádná procházka růžovým sadem.