Sýkora M. – Hošek P., Záruba R., Hajda J., Horák L.(70min.Mikulica Vl.),Zálešák R, Kubík J., Herůfek M., Herzán St. (80min.Válek M.), Knápek J., Němec P.

Náhradníci: Zálešák J., Svrček D., Mikulica Vl., Válek M.

Góly:

7 a 40min. Němec Petr

11 a 78min. Knápek Jan

79min. Zálešák Roman

ŽK:  Kubík Jiří, Zálešák Roman

Bez Kamila Kadlece v základní sestavě (za ČK v minulém zápase dostal tři zápasy stop), jsme v domácím zápase přivítali nebezpečné Velké Němčice. A svou kvalitu v zápase potvrdili, i když prohráli až moc velkým rozdílem. Začátek utkání byl vyrovnaný a opatrný z obou stran. Klukům se nedařilo překonat dobrou hostující obranu. Ale to se brzy změnilo. V 7min. po standartní situaci, zahrávanou Jendou Knápkem, Roman Zálešák zpětnou hlavičkou vybídl ke střele Petra Němce a ten střelou k tyči nezaváhal, 1:0. V 11min. po pěkné akci z levé strany Jirka Kubík našel volného Jendu Knápka a ten také střelou k tyči překonal hostujícího brankáře, 2:0. Po té se hosté trochu vzpamatovali a zatlačili domácí k jejich šestnáctce a začali si vytvářet i gólové šance. Ty naštěstí nevyužili, i když šance byly velké. V této době nás hosté přehrávali a my jsme jen s vypětím všech sil přežili jejich nápor bez ztráty desítky. Ke konci poločasu jsme se herně začali opět prosazovat a především akce Michala Herůfka, který pronikl do velkého vápně a předložil nádhernou přihrávku pro Romana Zálešáka, volala po gólu. Ale nevyšlo to. Gólově se ujala až akce Michala Herůfka, který našel českou uličkou Petra Němce, a ten po kličce gólmanovi z velkého úhly zvýšil na 3:0. Ještě v poslední minutě poločasu Petr Němec odmítl hattrick, když z hranice jedenácti metrů trefil břevno, které se třepe snad ještě teď. V té době již hosté hráli s náhradním brankářem, který vystřídal zraněného kolegu. Do druhého poločasu nás hosté zatlačili, a prvních dvacet minut jsme se prakticky nedostali z naší šestnáctky. Gólově se hosté nemohli prosadit, i když vyložených šancí měli celkem dost. Až jim musel pomoci rozhodčí, když zapískal v 65 min. velmi přísnou penaltu. Tu hosté bezpečně proměnili, 3:1. Po této brance kluci zabrali, neboť nechtěli připustit drama. Hra se vyrovnala a začali jsme opět hrozit před brankou hostí a vytvářet si i šance. Po gólu volala již gólovka Romana Zálešáka, ale těžký balon netrefil, tak jak si představoval, míč letěl vysoko nad branku. Gólově jsme se prosadili až v závěru utkání, kdy po rozehraném přímém kopu Romanem Zárubou, Petr Němec našel volného Jendu Knápka a ten tvrdou ranou zvýšil na 4:1. Hned minutu na to po chybné rozehrávce hostů, Michal Herůfek uvolnil Romana Zálešáka a ten v samostatném nájezdu nedal gólmanovi šanci a upravil výsledek na konečných 5:1.  Možná až krutý výsledek pro hosty v zápase, který byl herně víceméně vyrovnaný. Ale jak známo, ve fotbale se hraje na góly a v této disciplíně jsme byli úspěšnější. V dalším zápase jedeme do Ivaně, která po výborném začátku sezóny, trochu začala ztrácet. Ale nečeká nás určitě jednoduchý zápas. Je třeba si  ale vytvořit dobrou výchozí pozici před vrcholem podzimní části sezóny (utkání o první místo tabulky), který nás čeká v prvním odvetném zápase se Zaječím, v sobotu 10.11.2012.