Sýkora M. – Hajda J., Mikulica D.(75min. Hošek P.), Kubík J., Horák L.(70min.Záruba R.), Herzán St., Gehr Zb., Herůfek M., Zálešák R., Kadlec K., Němec P. (83min.Knápek J.)

Náhradníci: Zálešák J., Záruba J., Záruba R., Knápek J., Hošek P., Svrček D.,
Góly:

2min. Zbyněk Gehr

25min. Michal Herůfek

85min. Kamil Kadlec

ŽK:  Petr Němec

Po výborném fotbalovém představení v Křepicích jsme přivítali v Kalub aréně první mužstvo tabulky z Březí. Začátek utkání se nám mimořádně vydařil. Ve druhé minutě po centru Jirky Kubíka otevřel hlavičkou skóre zápasu svým prvním gólem za Vrbici Zbyněk Gehr, 1:0. Ovšem z vedení jsme se dlouho neradovali. Po chybné rozehrávce Jirky Hajdy se dostal k míči hostující útočník a krásnou střelou z 25 metrů vyrovnal, 1:1.  A začínalo se zase znovu. Hrálo se výborné utkání se vším všudy, i když hrálo první mužstvo s posledním, nebylo to na hře znát. Jedna akce střídala druhou na obou stranách, hosté sice měli optickou převahu, ale k vedení to nevedlo. Naopak udeřilo na druhé straně. Na levé straně se dostal k míči Michal Herůfek a polostřelou polocentrem vystřelil na branku a míč skončil v síti, 2:1. Hosté se zase museli tlačit dopředu, jejich akce byli nebezpečné a obrana s vypětím všech sil do poločasu odolala. Druhý poločas měl přinést úsilí hostů o vyrovnání, ale jejich snahu přibrzdilo zbytečné vyloučení útočníka hostů za napadení Jirky Kubíka. Ale i v deseti hosté útočili, přehrávali nás, ale k velké šanci se nedostali. Snažili se především o nakopávané míče, ale ty nevedli k vyrovnání. Naopak, otevřená obrana svědčila našim útočníkům, v polovině utkání už mohlo být rozhodnuto, ale ani Kamil Kadlec, ani Petr Němec své samostatné nájezdy nevyužili.  V 76 min. klesli šance hostů opět o něco níž, protože se nechal vyloučit další hráč za nakopnutí Lukáše Horáka po odehrání míče. I v devíti se hosté snažili, ale už jim docházeli síly, a když v 85 min. využil Kamil Kadlec svůj v pořadí třetí samostatný nájezd a zvýšil na 3:1, bylo rozhodnuto. V poslední minutě se o rozruch postaral Roman Zálešák, když celkem zbytečně fauloval hostujícího brankáře (zbytečné byly i reakce na jeho faul po skončení utkání), ale to na výsledku již nic nezměnilo. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Hráči z Březí dokazovali, že ne nadarmo jsou v čele okresního přeboru. Ale tentokrát narazili na dobře rozjetou mašinu.

Zápas byl především ve druhém poločase celkem zbytečně vyhecovaný, ale to k dobrému fotbalu asi patří.