Bíza P. – Hajda J., Záruba R., Kubík J., Horák L.(82min.Mikulica Vl.), Herzán St., Gehr Zb., Hošek P., Zálešák R., Kadlec K.(89min.Froněk V.), Němec P. (85min. Knápek J.)
Náhradníci: Záruba J., Mikulica D., Mikulica Vl., Zálešák J., Knápek J., Froněk V.

Góly:
32min. Petr Němec
89min. Roman Zálešák

ŽK: –

Po zimní přestávce jsme doma přivítali v derby zápase mužstvo z Velkých Bílovic. S novým brankářem Petrem Bízou v brance a bez potrestaného Michala Herůfka v základní sestavě zápas začal oboustranně opatrně. Po prvním oťukávání se osmělili jako první domácí a ve 12 min. po centru Jirky Hajdy zakončoval Kamil Kadlec střelou pod břevno, ale hostující gólman byl proti. Hra byla vcelku vyrovnaná, převážně se odehrávala mezi oběma šestnáctkami. Šancí si obě mužstva moc nevytvářeli, nejnebezpečnější šance hostí byla střela, kterou domácí gólman jistil do autu, ale míč se odrazil od tyče do hřiště a následně do autu. Domácí měli v průběhu prvního poločasu přece jenom více ze hry, po rychlém protiútoku ve 32 min. a nahrávce Petra Hoška, byl těsně před šestnáctkou faulován Kamil Kadlec. Petr Němec se z trestného kopu nemýlil, 1:0. Hosté se po té snažili o vyrovnání a málem se jim to i podařilo ke konci poločasu, ale Jirka Hajda vyhlavičkoval míč směřující do branky mimo nebezpečí. Do druhého poločasu nastoupili lépe hosté a tlačili se k naší brance ve snaze o vyrovnání. Nejblíže k tomu měli v 60 min., ale pro změnu Petr Hošek vykopl po ostrém centru míč směřující do branky do autu. Od této doby se hra opět vyrovnala a kluci si začali vypracovávat gólové šance. Ale při hlavičce neuspěl Kamil Kadlec, v samostatném nájezdu ani Petr Němec, když mu míč odskočil od kopačky. A tak definitivní rozhodnutí přišlo v 89 min. po nejkrásnější akci v utkání. Po odkopu gólmana Petra Bízy se dostal k míči Kamil Kadlec, posunul na Jendu Knápka, který centrem do šestnáctky našel Zbyňka Gehra. Ten odmítl rozhodnutí, ale hlavičkou předložil krásný balón Romanu Zálešákovi a ten se střelou z deseti metrů nemýlil, 2:0. Tak také utkání skončilo. Kluci dnes podali bojovný a odpovědný výkon a po zásluze vyhráli. V příštím kole zajíždí mužstvo do Drnholce, který u nás na podzim předvedl dobrou, ale velmi tvrdou hru.