14. kolo

Muži:

 

Hlohovec – Vrbice 2:2 (0:2)

 

Sýkora M. (90min.Záruba J.) – Hajda J., Mikulica D., Kubík J., Horák L.(84min.Záruba R.), Herzán St., Gehr Zb., Herůfek M., Zálešák R., Kadlec K.(89min.Knápek J.), Němec P. (75min. Hošek P.)

 Náhradníci: Záruba J., Záruba R., Hošek P., Svrček D., Zálešák J., Knápek J.


Góly:

5min. Kamil Kadlec

26min. David Mikulica

 

ŽK:  

ČK: Michal Herůfek

 

K předehrávanému prvnímu jarnímu kolu jsme zajížděli do Hlohovce. Soupeři jsme měli oplácet porážku z prvního kola. A začátek se nám náramně vydařil. Po úvodním oťukávání se na polovině soupeře dostal k míči Kamil Kadlec a řídil se heslem „když nevíš co s balónem, tak vystřel“. Kamil tedy nezvykle na něj vystřelil z 20-ti metrů a míč se zatřepotal v síti, 0:1. Domácí ovšem nesložili zbraně a poměrně jednoduše kolmými přihrávkami se dostávali za naši obranu a vytvářeli si brankové příležitosti. Ovšem ani jasné tutovky se jim nepodařilo proměnit a tak byli potrestáni. To když ve 26 min. David Mikulica centroval míč z levé strany a ten k radosti hostů skončil v brance, 0:2. To už měl ovšem Michal Herůfek žlutou kartu a ve druhé půli mělo být ještě hůř.  Na skóre se už do konce poločasu nic nezměnilo, i když se domácí snažili, ale kluci zkušeně drželi míč na svých kopačkách a prozatím drželi i výsledek. Do druhé půle nastoupili domácí zhurta, tlačili se k naší brance, ale opět ani ty nejvyloženější šance neproměňovali. A tak jsme jim museli pomoct sami. V 65 min. se nedomluvili Jirka Kubík z Lukášem Horákem, míč mezi nimi prošel a po centru z levé strany domácí útočník dával do prázdné branky, 1:2. To už byl ovšem vyloučen Michal Herůfek, když si ho rozhodčí našel a po druhé žluté kartě za nastřelenou ruku!!! mimo pokutové území šel do sprch.  Domácí vrhli všechny síly do útoku, ale zapomínali na zadní vrátka. My jsme toho bohužel nevyužili. V hektickém závěru měl na kopačce zvýšení náskoku Roman Zálešák, sám před brankářem se ale ukvapil a jeho střela skončila u rohového praporku. Rozhodčí nesmyslně nastavoval čas, a když hosté nastřelili v 95 min. po vyložené šanci nastřelili břevno, už to vypadalo na naše vítězství. Ale po následném rohu a nepřehledné situaci před brankou, se přeci jenom domácím podařilo vyrovnat na 2:2. Utkání skončilo asi po zásluze remízou, ale závěr hlavní rozhodčí vůbec nezvládli. Hlavní rozhodčí nastavil nesmyslných 6 minut, i když avizoval pouhé dvě minuty nastavení. I průběh utkání ovlivnil. V prvním poločase neodpískal pro domácí jasnou penaltu. Ve druhé půli celkem nesmyslně vyloučil za nastřelenou ruku Michala Herůfka, ale za zákrok zezadu v přerušené hře domácího hráče nevyloučil (tady mu vůbec nepomohl asistent rozhodčího, i když faul viděl). Ale nemá cenu si stěžovat na rozhodčí, lepší už to nebude. Ale po pravdě, remíza byla asi spravedlivá. A dnešní zápas byl s největší pravděpodobností posledním mistrovským utkáním pro Michala Sýkoru, který se rozhodl ukončit svou fotbalovou kariéru. Škoda, že nebyl vítězný, ale i tak Michale, za vše děkujeme !!!

Tímto předehrávaným kolem skončila podzimní část sezóny, kterou můžeme považovat za úspěšnou. Po dobrých výkonech na začátku soutěže, ale bez bodového zisku, se kluci chytli v Křepicích a i zásluhou nové posily Zbyňka Gehra od té doby v sedmi utkáních neprohráli. V konečném součtu jsme uhráli 19 bodů a po podzimní části přezimujeme na pátém místě tabulky. Tabulku střelců soutěže vede Kamil Kadlec s 13-ti brankami. Teď je potřeba si odpočinout, v zimě nabrat nové síly a v jarní části případně zaútočit na medailové umístění. Ale i umístění do šestého místa stačí na vyhranou sázku pro mužstvo.

 

Příští zápas:

Jarní část, koncem března r. 2014

 

Dorost:

Góly: –

 

Příští zápas:

 

Ml. žáci:

Góly:

Příští zápas:


St.základna:

Góly:

Příští zápas:

           

Milan

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *