Záruba J. – Hajda J., Mikulica D., Kubík J., Horák L.(64min.Záruba R.), Herzán St.(71min.Zálešák J.), Gehr Zb., Herůfek M., Zálešák R. (51min. Hošek P.), Kadlec K.(85min.Svrček D.), Němec P.

Náhradníci: Sýkora M., Záruba R., Hošek P., Svrček D.,Zálešák J.

Góly:

8,41,49,68min. Kamil Kadlec

79,83min. Petr Němec

61min. Jiří Kubík

87min. Michal Herůfek

ŽK:

V dalším mistrovském zápase, tentokrát v sobotu, jsme zajížděli do Hustopečí. Domácí hráli druhé utkání po sobě a chtěli napravit prohru z minulého týdne. Ovšem hosté byli proti. K utkání kluci přistoupili zodpovědně, domácí jsme jasně přehrávali, a když Kamil Kadlec otevřel skóre v 9 min., nikdo netušil, že to pro domácí bude pěkný debakl. Kluci dobře kombinovali, využívali k přehrání domácích velké hřiště. Velmi snadno se dostávali do šancí a ve druhém poločase je taky začali využívat. Domácí byli bezradní a zoufalí. Při jejich jediné šanci v prvním poločase, kterou útočník zazdil,  se při pádu zranil Jakub Záruba v brance,  ale zápas dochytal. Dnešní zápas připomínal utkání v Dolních Dunajovicích v minulé sezóně (naše vítězství 10:0). A po pravdě řečeno, na tak slabého soupeře asi už v průběhu soutěže nenarazíme. Takže dnes pouze telegraficky:

9 min. Kamil Kadlec dorazil míč do branky po rohovém kopu a hlavičce Petra Němce, 0:1

41 min. Kamil Kadlec využil uličky od Zbyňka Gehra a sám před brankářem nezaváhal, 0:2

49 min. Kamil Kadlec dorazil míč do branky po skrumáži před domácí brankou, 0:3

61 min. Jirka Kubík střelou z 25 metrů po krásné nahrávce od Zbyňka Gehra, 0:4

68 min. Kamil Kadlec po sólovém nájezdu a pěkném uvolnění od Petra Hoška, 0:5

75 min. domácí snížili při ojedinělé šanci a malé koncentraci naší obrany, 1:5

79 min. Petr Němec skóruje po nahrávce od Kamila Kadlece přízemní střelou, 1:6

83 min. zoufalý domácí obránce nahrává Petru Němcovi do vyložené šance a ten obloučkem „a la Poborský“ zvyšuje na 1:7

87 min. Michal Herůfek střelou z 28 metrů vymetl šibenici, 1:8

Střelecky se v dnešním zápase prosadil Kamil Kadlec, který dal podruhé v této sezóně čtyři góly v jednom zápase. Je dobře, že to začíná střílet i Petru Němcovi, ale herně to zatím ještě není ono. V příštím kole nás ale čeká trochu silnější soupeř z Kostic, už se na něj těšíme.