Sýkora M. – Hajda J., Mikulica D., Kubík J., Horák L., Herzán St., Gehr Zb., Herůfek M., Knápek J. (53min. Hošek P.), Kadlec K., Němec P.

Náhradníci: Záruba R., Knápek J., Hošek P., Svrček D.,

Góly:

3min. Petr Němec

54min. Jiří Kubík (pen.)

70min. Stanislav Herzán

ŽK:  Zbyněk Gehr

V dalším mistrovském zápase jsme přivítali mužstvo z Charvatské Nové Vsi. Po jejich kanonádě v minulém kole (porazili mužstvo z Hustopečí 6:0), k nám přijeli potvrdit dobrou střeleckou pohodu. Ale začátek se jim nevydařil, za to nám ano. Ve třetí minutě po autovém vhazování si Kamil Kadlec dělal kličku na velkém vápně, míč mu ale ustřelil Petr Němec a jeho nemastná neslaná střela skončila v síti, 1:0. Hosté ovšem nesložili zbraně a dokázali využít našich chyb. V 8 min., po špatné rozehrávce ve středu hřiště, se dostali na dostřel naší branky a po přímém kopu a nedůslednosti obrany vyrovnali, 1:1. Ve 36 min., opět po naší špatné rozehrávce, hosté podnikli rychlý brejk a střelou z 20 metrů se dostali do vedení, 1:2. K vedení jsme hostům hodně pomohli, v prvním poločase nám nefungovala kombinace, střední záložníci nebyli vůbec ve hře. Hra neměla žádnou šťávu. A i když se kluci snažili, poločas jsme prohráli. Ovšem do druhého poločasu kluci vletěli ve snaze o vyrovnání. Kombinace začala fungovat, začali se využívat střední záložníci a hosté nevěděli, co dřív. Po dobývání hostující branky jsme se dostali k vyrovnání v 54 min., když rozhodčí zapískal faul v pokutovém území. Nutno podotknout, že chybně (měl zapískat faul chvíli před tím). Ale penalta je tehdy, když ji zapíská rozhodčí !!!!   A tak se k penaltě postavil Jirka Kubík a … tentokrát se nemýlil, 2:2. Domácí využili špatného rozpoložení hostů po vyrovnání a chtěli co nejdříve rozhodnout utkání. A to se jim také povedlo, v 70 min. centr Kamila Kadlece využil Petr Němec a střelou překonal brankáře, míč ale musel do branky s pomocí hostujícího obránce dotlačit Staňa Herzán, 3:2. Ovšem vedení jsme neudrželi. Hosté vyrovnali v 75min. po jejich víceméně ojedinělém útoku ve druhém poločase, a zase k tomu přispěla naše nedůslednost, 3:3. V dalším průběhu po gólu ještě volal přímý kop Jirky Kubíka, ale brankář byl proti. A tak utkání skončilo asi zaslouženou remízou. Ale z naší strany je to škoda, nebýt naší špatné rozehrávky a nedůslednosti, mohl být výsledek trochu jiný. Ale nedá se nic dělat, i bod je dobrý. Teď ještě potvrdit bodové zisky z posledních čtyř kol v Hustopečích a pohled na tabulku bude zase veselejší.